Maandag

16.00-17.00   Gymsport: ON HOLD

17.00-18.00   Streetdance “Streetgirls” basisschool groep 1-2-3-4 o.l.v. Jamie

18.00-19.00   Streetdance “React” basisschool groep 5-6-7 o.l.v. Jamie

19.00-20.00   Streetdance “Wedstrijdgroep” o.l.v. Jamie

20.00-21.00   Streetdance “DOS EXPLOSION” vanaf basisschool groep 8 o.l.v. Jamie

Dinsdag

16.00-17.00   Gymsport Gym o.l.v. Diana

17.00-20.00   Damesselectie Plus divisie 3-5-6 o.l.v. Merel,Diana,Sem,Mariska,Rowie.

20.00-21.00   Malderick Dance Zumba o.l.v. o.l.v. Marlissa

Woensdag

09.30-10.30   Beweegkids  2-4 jaar o.l.v. Jolanda

16.00-19.00 Voorgeschreven stof Damesselectie divisie 2-3-4 o.l.v. Manuela, Merel, John, Hilde en Esther

17.30 20.30 Keuze oefenstof DS en DS plus

Donderdag   

16.00-17.00   Malderick Gymsport Gym 2-6 jaar (locatie gymzaal Rijswijk) o.l.v. Diana

17.00-19.00   Malderick Gymsport Gym 7 jaar en ouder (tot 18.00 uur)  plus aansluitend in het tweede uur  (18-19 uur) (locatie gymzaal Rijswijk) o.l.v. Diana

18.00-19.00 Volleybal voor jongens en meisjes o.l.v. Jan van Rooijen

19.00-20.30  Freerunning  voor iedereen ( t/m groep 8 tot 20.00 uur )

Vrijdag

17.30-20.30 Damesselectie divisie 3-4-5 o.l.v. Diana,  John,  Harry, Hilde en Sem. Keuze Oefenstof DS En DS Plus

17.30-18.30 Hip Hop 6-12 jaar (locatie Brede School Maurik) o.l.v. Willemijn

18.30-19.30   Hip Hop vanaf 12 jaar (locatie Brede School Maurik) o.l.v. Willemijn

Zaterdag

09.00-11.00  Damesselectie Plus divisie 5-6 o.l.v. Anna,   Stefanie, Joyce, Diana, Manuela

Voorgeschreven oefenstof DS Plus en pre instap DS

LOCATIES:

    • Gymzaal Hellenbergstraat 1a 4024 HD  ECK & WIEL
    • Brede School Maurik Homoetsestraat 38a 4021 HH  MAURIK
  • Gymzaal De Hoekenburg Korte Bosstraat 3 4023 AV  RIJSWIJK

Onder “sportaanbod” vindt U meer informatie over de verschillende afdelingen en de contributie.

Beweegdiploma

Beweegdiploma

Erkend Leerbedrijf

Erkend Leerbedrijf

Veilig Sportklimaat

Veilig Sportklimaat

Website gemaakt door

Website gemaakt door