MAANDAG

17.30-20.30 uur: Turnen 5e en 4e divisie onder leiding van Manuela van Biesbergen, Diana Uithol, Hilde van Noort en Stefanie Pameijer (locatie Eck En Wiel)

DINSDAG

16.00-17.00 uur: Gymsport onder leiding van Diana Uithol (locatie Eck en Wiel )

20.00-21.00 uur: Zumba volwassen onder leiding van Marlissa van de Weerdhof (locatie Eck en Wiel)

WOENSDAG

09.30-10.30 uur: Beweegkids 2-4 jaar onder leiding van Jolanda van ’t Verlaat (locatie Eck en Wiel)

17.00-18.00 uur: Streetgirls (4 t/m 9 jaar) onder leiding van Jamie de Heus (locatie Maurik)

18.00-19.00 uur: Re-act (10 t/m 13 jaar) onder leiding van Jamie de Heus (locatie Maurik)

16.00-19.00 uur: Turnen 6e, 5e en 4e divisie onder leiding van Manuela van Biesbergen, Esther Beets en Sem de Haas (locatie Eck en Wiel)

19.00-20.30 uur: Turnen 5e, 4e en 3e divisie onder leiding van Manuela van Biesbergen en Hilde van Noort (locatie Eck en Wiel)

20.30-21.30 uur: Vrij turnen voor oud-turnsters en oud-turners onder leiding van Merel de Boer (locatie Eck en Wiel)

DONDERDAG 

15.30-16.30 uur: Gymsport (3 t/m 7 jaar meisjes en jongens) onder leiding van Diana Uithol (locatie Rijswijk)

16.30-17.30 uur: Gymsport (8 jaar en ouder jongens) onder leiding van Diana Uithol (locatie Rijswijk)

17.30-18.30 uur: Gymsport (8 jaar en ouder meisjes) onder leiding van Diana Uithol (locatie Rijswijk)

18.30-19.30 uur: Gymsport (optioneel een tweede uur, aansluitend op voorgaande les voor meisjes die graag meer willen turnen locatie Rijswijk)

18.00-19.00 uur: Volleybal voor iedereen onder leiding van Jan van Rooijen (locatie Eck en Wiel

19.00-20.30 uur: Freerunning voor iedereen (t/m groep 8 tot 20.00 uur) onder leiding van Frederique de Vries/Helga Schimmel (locatie Eck en Wiel)

VRIJDAG

17.30-18.30 uur: Hip-Hop (6 tot 12 jaar) onder leiding van Willemijn Degen (locatie Maurik)

18.30-19.30 uur: Hip-Hop vanaf 12 jaar onder leiding van Willemijn Degen (locatie Maurik)

19.00-20.00 uur: DOS Crew (demo team) onder leiding van Jamie de Heus (locatie Eck en Wiel)

20.00-21.00 uur: Explosion (14-plus ) onder leiding van Jamie de Heus (locatie Eck en Wiel)

ZATERDAG

09.00-11.00 uur: Turnen 6e en 5e divisie onder leiding van Anna de Vries, Stefanie Pameijer, Joyce Verhoeks en Dana de Haas (locatie Eck en Wiel)

LOCATIES:

  • Sportzaal Eck en Wiel: Hellenbergstraat 1a 4024 HD Eck en Wiel
  • Brede School Maurik: Homoetsestraat 38a 4021 HH Maurik
  • Gymzaal (De Hoekenburg) Rijswijk: Korte Bosstraat 3 4023 AV Rijswijk

Beweegdiploma

Beweegdiploma

Erkend Leerbedrijf

Erkend Leerbedrijf

Veilig Sportklimaat

Veilig Sportklimaat

Website gemaakt door

Website gemaakt door